Bayern Monachium podczas Oktoberfest.

Koszula w kratę i kasa

Oktoberfest po raz kolejny gościł najlepszych piłkarzy Bundesligi. Zawodnicy Bayernu Monachium przyszli z żonami żeby napić się bawarskiego piwka. Przynajmniej na podstawie zdjęć można wywnioskować, że zabawa była przednia. Tak mi się wydaje, ponieważ nie posiadam (jeszcze) kontaktu do Bawarskich gwiazd.

Najciekawsze podczas imprezy Niemieckiego piwa są stroje. Każdy piłkarz jest ubrany w fajną koszulę w kratę. Wiem co by powiedział Fred z Chłopaków nie płaczą: Takie to nam na warsztatach dawali 🙂 . W mojej opinii nie są tragiczne, przy odpowiednim dopasowaniu do reszty garderoby można z pewnością poderwać jakąś pannę. Nie pracuję w modelingu, żeby Wam doradzać, ale jeśli przeanalizujecie strój Xabiego Alonso to dojdziecie do właściwych wniosków.

Tyle o strojach. O żonach piłkarzy nie wypada mówić, przyznam jedynie, że są niezwykle atrakcyjne. W końcu nieważne jak brzydki jesteś, ważne ile masz siana w kieszeni. Spójrzcie na Bastiana Schweinsteigera, który nie należy do pięknych, a bujał się ostatnio z Aną Ivanović. Czyli wiecie co robić żeby w przyszłości podróżować z najładniejszymi kobietami globu, więc do dzieła 🙂 .

Miałem pisać o Robercie Lewandowskim, Xabi Alonso, czy zdjęciu Hiszpana z Franzem Beckenbauerem, ale wyszło inaczej. Polecam Wam galerię zdjęć piłkarzy Bayernu Monachium podczas Oktoberfest.