Brutalne uderzenie łokciem Zlatana.

Ibra zlekceważył UEFĘ

Rozpoczęły się kolejne emocje związane z rywalizacją drużyn narodowych. W grupie G eliminacji Euro 2016 doszło do spotkania zespołów liczących się w walce o awans.

Ostatecznie Austria zremisowała na własnym boisku 1:1, ale to nie wynik wywołał największe emocje. Zlatan Ibrahimović postarał się żeby poniedziałkowy wieczór został zapamiętany na dłużej.

W 20 minucie pojedynku Ibra postanowił wyładować swoją agresję na Alabie, który z pewnością boleśnie odczuł bliskie spotkanie z łokciem. Przyczyna? Hehe może partnerka Szweda nie chciała uprawiać z nim nocnych igraszek? Raczej niemożliwe, ale jakiś powód musi tkwić w głowie Zlatana. Swoją drogą to nie chciałbym być na miejscu Alaby, ponieważ uderzenie łokciem jest co najmniej nieprzyjemne (oczywiście dla poszkodowanego).

Kara żółtej kartki była niewspółmierna do winy. Na szczęście nie tylko sędzia może wpłynąć na tego typu sytuacje, ale również UEFA, która chce ukarać Ibrahimovicia zawieszeniem w kolejnych spotkaniach reprezentacyjnych. Hehe najciekawsza jest reakcja Szweda na doniesienia o karze UEFy. Powiedział on z ironią, że mogą zawiesić go nawet na 50 meczów 🙂 . Widocznie Ibra nie przejmuje się konsekwencjami swojego czynu i koncentruje się jedynie na kolejnych wyzwaniach.

Zapraszam Was do obejrzenia Zlatana w roli agresora 🙂