Cudowny gol Jamesa Rodrigueza.

Gol weekendu

Bez historii odbył się mecz Granada vs Real Madryt w 10 kolejce Primera Division. Na szczęście James Rodriguez postarał się, żeby ludzie zapamiętali chociaż kilkadziesiąt sekund.

Karim Benzema przyjął piłkę i wykonał zagranie piętą do Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk nie zastanawiając się nawet na moment huknął w samo okienko bramki strzeżonej przez Fernandeza. Cudowny gol zachwycił z pewnością nie tylko mnie, ale również cały piłkarski świat. Śmiało można uznać uderzenie Jamesa, za bramkę weekendu. Choć może jeszcze nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, zawsze istnieje możliwość, że ktoś strzeli ładniejszego gola od piłkarza Realu Madryt.

Kolumbijczyk już zaaklimatyzował się w nowym zespole, czego dowodem jest gra w ostatnich meczach. 80 milionów euro jeszcze nie zwróciło się, ale jeśli forma zostanie co najmniej podtrzymana to władze Realu bez wątpienia będą chwaleni za decyzję o transferze.

Jeśli chcielibyście powtórzyć dokonanie Jamesa Rodrigueza z Ligi Hiszpańskiej to zapraszam do obejrzenia filmu. Nie będziecie żałowali – obiecuję 🙂 (od 2:00)