Czerwona kartka Rooney’a.

Głupi faul

Wayne Rooney wciąż nie został poskromiony. Co jakiś czas nie wytrzymuje nerwowo czego najczęściej konsekwencją jest czerwona kartka. Tym razem poszkodowanym został piłkarz West Ham United Stewart Downing.

W 59 minucie meczu goście konstruowali kontratak, kiedy nagle i dość brutalnie przerwał ją Wayne Rooney. Sędzia nie miał wątpliwości karząc zawodnika Man Utd czerwonym kartonikiem.

Downing wyszedł bez szwanku, ale muszę przyznać, że Rooney „zasadził” niezłego kopa. Hehe chyba pomyliło mu się z zawodami MMA. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego postanowił w brutalny sposób sfaulować rywala. Przecież zdawał sobie sprawę (chyba) z możliwych skutków. Widocznie niektórzy piłkarze nie potrafią opanować emocji, a może nawet potrzebują wyładować agresję, żeby rywalizować na najwyższym poziomie.

Polecam Wam głupi faul Wayne’a Rooney’a w meczu Premiership, ponieważ rzadko można obejrzeć ciosy MMA na boiskach piłkarskich 🙂 (od 0:43)