Gol z 30 metrów Muhameda Keity.

Indywidualności

Czy w naszej Ekstraklasie piłkarze potrafią strzelać piękne gole? Muhamed Keita udowodnił, że tak. Jego piękny gol z 30 metrów przesądził o zwycięstwie Lecha Poznań nad Górnikiem Łęczna.

Jak uderzyć w okno z „kroka”? Zapytajcie Muhameda Keitę, który jakby od niechcenia ulokował piłkę w siatce oddalony o około 30 metrów. W ostatnim meczu udowodnił, że nóżka jest nie gorzej ułożona od piłkarzy światowej klasy. Mam nadzieję, że to nie jest tylko wybryk natury i zawodnik Lecha jeszcze ucieszy oczy swoich fanów.

Kolejorz koszmarnie męczył się w spotkaniu z Górnikiem Łęczna, dlatego tym większe zasługi dla strzelca pięknego gola. Kiedy gra nie układa się po naszej myśli to większą rolę powinny odgrywać indywidualności. Akcje największych gwiazd zespołu powinny decydować o obliczu meczu. Czy Keita do nich należy? Skoro spędził prawie 80 minut na ławce to zapewne jeszcze nie. Stan ten może szybko ulec zmianie, jeśli Muhamed będzie wywierał spory wpływ na grę zespołu (tak jak w meczu z Łęczną).

Piłkarz gambijskiego pochodzenia popisał się świetnym strzałem, dlatego gorąco polecam Wam obejrzenie jego wyczynu w 13 kolejce Ligi Polskiej 🙂
(od 2:00)