Gol i czerwona kartka Cavaniego.

Wszystko w minutę

Edinson Cavani trochę zaszalał podczas meczu RC Lens vs Paris Saint Germain w Ligue 1. Najpierw wykorzystał rzut karny po faulu na nim samym, by następnie otrzymać czerwoną kartkę za odepchnięcie sędziego. Zacznijmy może od początku…

Maxwell świetnie dograł do Cavaniego, który popychany przez obrońcę Lens nie zdołał umieścić piłki w siatce. Na szczęście dla PSG sędzia zauważył faul i odgwizdał rzut karny. Urugwajczyk pewnie wykorzystał jedenastkę, po czym utonął w ramionach kolegów. Chwilę później wykonał gest strzelca wojskowego, za co dostał żółtą kartkę. Cavani nie mógł zrozumieć upomnienia i lekko odepchnął sędziego żeby przemówić mu do rozsądku. Arbiter poczuł się urażony zachowaniem Edinsona, więc pokazał mu czerwoną kartkę.

Naprawdę dziwna sytuacja wydarzyła się w Ligue 1. Urugwajczyk został ukarany niezwykle surowo jak na wagę popełnionych czynów. Tak naprawdę to sędzia nie powinien w ogóle pokazywać kartki za cieszynkę. Może chciał udowodnić swoją wyższość? Hehe na pewno żona bije go w domu 🙂 . Cavani chyba zasłynie jako piłkarz, który strzelił gola i otrzymał wszystkie kartki w minutę. Potraficie przebić zawodnika PSG? (od 2:40)