Jedenastka 2 kolejki Ligi Mistrzów.

Mladenović największą niespodzianką

UEFA dzięki głosom kibiców wytypowała najlepszą jedenastkę 2 kolejki Ligi Mistrzów. W ataku bez niespodzianek – Cristiano Ronaldo i będący w znakomitej formie Robert Lewandowski. Trójkę ofensywnych graczy uzupełnia Hulk, który stał się absolutnie kluczową postacią Zenitu.

Największym zaskoczeniem jest piłkarz BATE Filip Mladenović. Serbski obrońca strzelił dwa gole AS Romie, dzięki czemu Białorusini mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w fazie grupowej Champions League.

Dziwić może również obecność w tym gronie Kostasa Fortunisa. Piłkarz Olympiakosu Pireus walnie przyczynił się do mega sensacji na Emirates Stadium. Grecy pokonali 3:2 Arsenal Londyn i mocno skomplikowali wyjście z grupy rywalom.

Juan Mata znajduje się w życiowej formie. Najpierw pokonał bramkarza z rzutu karnego – nic trudnego, ale udział przy drugim golu to po prostu majstersztyk. Hiszpan fantastycznie dograł piętą do Chrisa Smallinga i Manchester United mógł dopisać pierwsze 3 punkty. Czyli jego nazwisko również znalazło się nieprzypadkowo.

Każdy piłkarz z pewnością zasłużył na wyróżnienie. Mnie najbardziej ciekawi jak długo Robert Lewandowski zdoła utrzymać obecną formę. Oby jak najdłużej.