Klops Adriana i faul Carltona Cole’a.

Nieuzasadnione zachowania

Po wyniku meczu Southampton vs West Ham United można przypuszczać, że nic ciekawego się nie wydarzyło w tym pojedynku. A jednak na dwie sytuacje warto zwrócić uwagę.

Carlton Cole sfaulował rywala kopniakiem w twarz. Chciał przejąć futbolówkę, ale trochę przesadził, a nawet bardzo. Chyba Cole pomylił dyscypliny sportu, jego cios nadawałby się do sztuk walki. Yoshida musiał skorzystać z pomocy fizjoterapeuty, ponieważ na twarzy pojawiła się krew.

Dziwi mnie, że piłkarz West Hamu otrzymał tylko żółty kartonik. Przecież jego czyn był groźny dla zdrowia Japończyka. Myślę, że wykluczenie z gry byłoby jak najbardziej uzasadnione.

Adrian (bramkarz West Hamu) również nie popisał się w 25 kolejce Premiership. Chciał przedryblować rywala, ale niestety dla niego kiwka okazała się nieskuteczna i musiał sfaulować piłkarza Southampton. Osłabił swój zespół, który przez pół godziny grał w dziesiątkę.

Widzicie wcale to nie był koszmarnie nudny mecz. Szkoda, że goli nie oglądaliśmy – cóż czasami obrony drużyn są skuteczniejsze 🙂 (faul od 2:10; klops od 3:10)