Kobiety znanych piłkarzy. Irina Shayk cz.3

Zazdrość Ronaldo

Dzisiaj publikuję kolejną część z serii Kobiety znanych piłkarzy. Tym razem pod lupą znalazła się rosyjska modelka i dziewczyna Cristiano Ronaldo Irina Shayk.

Warto być jednym z najlepszych zawodników na świecie, wtedy dosłownie żadna się nie oprze. Cristiano Ronaldo raczej nie musiał długo namawiać obecnej dziewczyny, w końcu jest nieprzeciętnie bogaty i chyba całkiem przystojny (słyszałem takie opinie kobiet). Chociaż Irina Shayk to znana rosyjska modelka, więc na pewno mogła przebierać w ofertach najbogatszych oraz najładniejszych – bleee, ale to brzmi pedalsko. Wybrała właśnie Ronaldo, ale wydaje mi się opcją tymczasową, ponieważ jeszcze nie poznała mnie 🙂 .

Irina jest niesamowicie piękna i gdyby chciała zamienić ze mną choćby słówko to nie opierałbym się nawet przez moment. Będę musiał przygotować sobie gadkę, bo może kiedyś spotka mnie taki zaszczyt. Tylko oby jeszcze przed czterdziestką Iriny, kiedy jej ciałko wygląda idealnie 🙂 .

Dobra nie będę dłużej pisał o dziewczynie Ronaldo, bo piłkarz Realu Madryt poczuje się zazdrosny. A propos zazdrości to Cristiano czuje się źle, kiedy jego kobieta rozbiera się przed kamerami, więc być może związek dobiega końca. Hehe przyjdzie czas na mnie.