Kogo ugryzie Luis Suarez w Gran Derbi?

luis suarez el clasico real madryt vs barcelona

Zakłady bukmacherskie

W sobotni wieczór Luis Suarez zadebiutował w oficjalnym meczu FC Barcelony. Przeciwnika wybrał sobie chyba najlepszego jaki mógł być, czyli Real Madryt. Przed spotkaniem głośno było o pierwszym jego występie, ale część z Was na pewno nie zapomniała o skandalu z Mistrzostw Świata. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że STS przed Gran Derbi wypuścił ofertę zakładu związanego z ugryzieniem Luisa Suareza.

Zakład bukmacherski umożliwił obstawienie, czy nowy nabytek Barcelony ugryzie rywala i nawet mogliście wytypować kogo. Hehe niezłe jaja 🙂 . Ciekaw jestem kto był najbardziej oblegany przy zakładach. Myślę, że największe szanse miał Pepe, który nie stroni od agresywnych wejść. Zastanawiam się co tutaj robi sędzia? Arbiter to raczej zbyt ryzykowne posunięcie. Dziwi mnie również możliwość obstawienia na kolegów z drużyny Luisa Suareza. Urugwajczyk chyba nie jest aż taki głupi, żeby gryźć własnych kumpli.

Poniżej znajduje się dowód na obecność oferty. Wynik był dość przewidywalny, bo Suarez nie będzie strzelał sobie w kolano podczas pierwszych spotkań. Jednak wciąż pozostaje duża szansa, że kiedyś ponownie wywoła skandal. Kwestia jest tylko jedna: Kiedy? 🙂

kogo ugryzie Luis Suarez w gran derbi