Kosztowny błąd Olivera Torresa.

Nieodpowiedzialne zachowanie

FC Porto powinno prowadzić w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Szachtarowi Donieck, ale rzutu karnego na gola nie zamienił Yacine Brahimi. Jeśli nie wykorzystujesz szansy to często los odwraca się przeciwko Tobie. Tym razem spory wpływ na bramkę dla gospodarzy miał Oliver Torres.

Młody zawodnik FC Porto chciał bezpiecznie przeprowadzić piłkę obok nacierającego napastnika gospodarzy. Niestety dla niego Kucher przechwycił futbolówkę i zagrał do niepilnowanego Alexa, który dopełnił dzieła zniszczenia. Nigdy nie drybluje się jako ostatni piłkarz przed własnym bramkarzem. Oliver Torres nie chciał oddać piłki za darmo, dlatego postanowił wykonać bardzo ryzykowny manewr, który nie powiódł się. Cóż jest jeszcze młody, więc może ten błąd nauczy zachowania bardziej odpowiedzialnego.

Na szczęście dla Olivera jego koledzy stanęli na wysokości zadania i dzięki golom Jacksona Martineza wywieźli punkt z gorącego terenu. Jeśli chcecie zobaczyć jak piłkarze nie powinni wyprowadzać piłki to polecam powyższe wideo 🙂 (od 1:12)