Maciej Jankowski nie trafił na pustą bramkę.

Maciej Jankowski i Radosław Murawski Ekstraklasa

Nieporozumienie piłkarzy Piasta

Za nami już druga kolejka Ekstraklasy sezonu 2014/15. W poniedziałkowym meczu byliśmy świadkami pojedynku gigantów, czyli Wisła Kraków vs Piast Gliwice. Goście prowadzili do przerwy 1:0 i niewiele wskazywało na zmianę wyniku. W 58 minucie doszło do dziwnej sytuacji. Podgórski został sfaulowany przez piłkarza Wisły, a jego kolega z drużyny postanowił podać piłkę do bramkarza. Klepczyński zrobił to tak niefortunnie, że sędzia uznał jego wyczyn za wznowienie gry. Piłka trafiła do Macieja Jankowskiego, który w niepewności uderzył na pustą bramkę. Niestety dla Wisły Kraków nie trafił on piłką pomiędzy dwa białe słupki. Chyba tylko Maciej wie jak można spudłować w tak dogodnej sytuacji 🙂 . Hehe koledzy z zespołu bez wątpienia śmiali się z jego wyczynu po spotkaniu z Piastem. Na usprawiedliwienie trzeba powiedzieć, że Alberto przeszkodził napastnikowi podczas strzału, ale czy miał prawo zmarnować taką okazję? Na pewno NIE na takim poziomie. W końcówce rywalizacji Jankowski odkupił swoje winy i doprowadził do remisu, ale niesmak pozostanie.