Memy Polska vs Niemcy.

Nic się nie stało

Cud nad Wisłą! Polska reprezentacja w piłce nożnej po raz pierwszy w historii pokonała Niemców. Stadion narodowy okazał się szczęśliwy dla podopieczny Adama Nawałki i miejmy nadzieję, że taki pozostanie. W końcu internauci mogli wykorzystać swoją kreatywność po sukcesie odniesionym w spotkaniu przeciwko naszym zachodnim sąsiadom.

Hehe najciekawszy mem dotyczy Donalda Tuska. Były premier dostał po raz kolejny ciętą ripostę ze strony kibiców. Podoba mi się również zdjęcie dotyczące reakcji kibiców. Czy tak nie jest w rzeczywistości 🙂 ? Każdy czuje się znawcą piłki nożnej oraz wielkim fanem. Najczęstszym słowem wypowiadanym podczas meczów reprezentacji Polski to z pewnością wyraz na k…. Zdarza się również na ch, kiedy nasz piłkarz nie strzeli gola w dogodnej sytuacji.

Większość z Was (w tym ja) nie ma pojęcia jak jest po niemiecku: nic się nie stało. Do wczoraj fani Mistrzów Świata nigdy nie dostali szansy, żeby płakać po rywalizacji z Polakami. Jeśli będziecie chcieli zagrać na nerwach Niemcom to użyjcie Nichts geschah, co oznacza właśnie nic się nie stało 🙂

Galeria śmiesznych mem powinna Wam się spodobać. Zapraszam również do odwiedzenia strony Dodaj zdjęcie, gdzie możecie komentować, dodawać, przeglądać i polubić zabawne foty ze świata piłki nożnej.