Najwięcej polubień na facebooku wśród piłkarzy.

Cristiano Ronaldo najwięcej polubień wśród piłkarzy

Wygląd ma znaczenie

Zdecydowanie najpopularniejszym piłkarzem na facebooku jest Cristiano Ronaldo. Nie jest to odkrycie ameryki, bo Portugalczyk przewodzi również w klasyfikacji ogólnej, więc nawet Shakira musi uznać wyższość słynnego Ronaldo.

Lionel Messi próbuje ścigać Cristiano, ale traci naprawdę dużo. Różnica ponad 30 milionów jest nie do zniwelowania. Niestety dla Argentyńczyka, Ronaldo jest przystojniejszy i pewnie to jest przyczyną takiej ogromnej nierówności.

A propos wyglądu to czasami spory wpływ na ilość lajków nie mają umiejętności piłkarskie (sukcesy), a właśnie ładna buźka sportowców. Może dlatego David Beckham utrzymuje się na tak wysokiej pozycji. Dobry wynik w facebookowym rankingu posiada również James Rodriguez. Kolumbijczyk do tej pory nie osiągnął niczego wielkiego, a jego konto na fb wzbogaciło się przez kilka lat o 31 milionów lajków. Cóż w tym przypadku chyba też fanki obległy jego profil.

Robert Lewandowski musi się jeszcze postarać, by znaleźć się w zestawieniu – najwięcej polubień na fb wśród piłkarzy. Dość sporo brakuje mu do Robina Van Persie, ale jeśli nadal będzie utrzymywał taką formę to widzę spore szanse.

1. Cristiano Ronaldo


2. Lionel Messi


3. Neymar


4. David Beckham*


5. Ronaldinho Gaucho


6. Ricardo Kaka


7. James Rodriguez


8. Mesut Oezil


9. Gareth Bale


10. Andres Iniesta


11. David Luiz


12. Zlatan Ibrahimovic


13. Iker Casillas


14. Wayne Rooney


15. Karim Benzema


16. Sergio Ramos


17. Gerard Pique


18. Luis Suarez


19. Marcelo


20. Robin van Persie