Niesamowity gol Destro w Serie A.

Bramka sezonu

Co ty zrobiłeś Mattia? Oszalałeś? Chcesz żeby ludzie na stadionie i przed telewizorami padli na zawał? Tego typu pytania targały mną po niesamowitym golu Destro w Serie A. Wielki szacunek i podziw nasuwał mi się po uderzeniu piłkarza AS Roma.

Może zacznijmy od momentu kiedy piłkę w rękach miał Morgan De Sanctis. Jak to bramkarz Włoch chciał wprowadzić piłkę do gry, a raczej oddalić ją możliwie jak najdalej od własnego pola. Wykopał futbolówkę aż na połowę drużyny Hellas Verona, gdzie Mattia Destro przyjął wiadomo co (hehe nie zamówienie) i strzelił momentalnie na bramkę gości. Uderzył na tyle dokładnie, że goalkeeper mógł tylko wyciągnąć piłkę z siatki. Najciekawsze są dwa fakty: piłkarz Romy wszystko wykonał w dwóch dotknięciach oraz znajdował się około 40 metrów od celu.

Większość z Was (w tym ja) marzy o strzeleniu wspaniałego gola w profesjonalnym futbolu. Destro już tego dokonał, teraz przyszedł czas na nas 🙂 . Obejrzyjcie bramkę sezonu (tak nie boję się tego powiedzieć), bo naprawdę warto. (od 0:29)