Niezwykły gol piętą Jeremy’ego Meneza.

Przechytrzył rywali

AC Milan pokonał na wyjeździe Parmę 5:4 w meczu 2 kolejki Serie A. Wynik pokazuje jak duże emocje towarzyszyły tej rywalizacji. 9 bramek, dwie czerwone kartki i gol samobójczy potwierdzają, że warto było obejrzeć ekipę Inzaghiego w akcji. Szczególnie jeden piłkarz pokazał niezwykłe umiejętności piłkarskie.

Jeremy Menez zagrał w tym spotkaniu świetnie. Najpierw pokonał bramkarza rywali z rzutu karnego, a następnie przechytrzył obrońców Parmy i strzelił gola piętą. Tak tak nie pomyliłem się – uderzył piętą nie do obrony 🙂 . Spory błąd w tej sytuacji popełnił Ristovski, który za lekko podał piłkę do bramkarza. Francuz fantastycznie wykorzystał gafę obrońcy i z zimną krwią wykończył sytuację. Hehe że nie zaplątał sobie nóg przy strzale piętą to jestem trochę zdziwiony, ale w końcu Jeremy to jeden z najlepszych piłkarzy w Lidze Włoskiej.

Po dwóch seriach spotkań AC Milan ma komplet 6 oczek. Widać rękę trenerską Filippo i kto wie może Rossoneri powalczą w tym sezonie o Scudetto. Jeśli Menez utrzyma obecną formę to daję im spore szanse 🙂