Ondrej Duda dogadany z Interem Mediolan.

Ondrej Duda dogadany z Interem Mediolan Transfery

Nie mniej niż 4 mln

Duda porozumiał się z Interem Mediolan. Teraz czas na negocjacje pomiędzy klubami. Legia Warszawa nie chce sprzedać piłkarza za mniej niż 4 miliony Euro. Włosi obecnie oferują kwotę mniejszą niż pożądana przez Wicemistrza Polski.

Duda na temat transferu w letnim okienku – Najbardziej interesującym kierunkiem jest dla mnie Anglia. Ostateczna decyzja będzie należała do mnie i mojego ojca. Chciałbym zrobić krok do przodu, lecz nie za wszelką cenę. Kluby zainteresowane moim transferem muszą się najpierw porozumieć z Legią – stwierdził zawodnik w rozmowie ze „sport.sk”.

Słowak jest obecnie wyceniany na 3 mln Euro przez transfermarkt.de. Jednakże jego wartość może jeszcze wzrosnąć, dlatego Legia nie chce sprzedać swojej gwiazdy po „promocyjnej” cenie. Jeśli kluby nie osiągną porozumienia to Ondrej Duda prawdopodobnie zostanie w ekipie Henninga Berga przynajmniej do stycznia.

Najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem reprezentacji Słowacji jest Marek Hamsik, który broni barw SSC Napoli. Czy Duda również będzie występował w Serie A?