Paul Pogba ośmieszył przeciwników.

Carvajal poniżony

Wszyscy pamiętamy ostatni Mundial, w którym Hiszpanie nawet nie osiągnęli fazy pucharowej, a Francuzi musieli uznać wyższość Niemców. Ćwierćfinał dla ekipy Deschampsa można uznać za sukces, natomiast tylko trzy mecze byłych Mistrzów Świata sprawiły ogromny zawód rodakom.

Wczoraj obie drużyny zmierzyły się w meczu towarzyskim. Wynik spotkania został rozstrzygnięty na korzyść gospodarzy po golu Loica Remy. Na podziw zasługuje Paul Pogba, który dosłownie ośmieszył Carvajala w narożniku boiska.

Piłkarz Juventusu miał za zadanie utrzymać piłkę w posiadaniu swojego zespołu, żeby ukraść cenne sekundy rywalom. Karim Benzema wykonał rzut rożny podając do Pogby, który broniąc się pod naporem Hiszpana po prostu przetoczył piłkę podeszwą stopy tuż za bezradnym obrońcą.

Cały trik piłkarski wyglądał niezwykle efektownie i zastanawiam się, co musiał czuć Carvahal. Z pewnością towarzyszył mu smutek oraz podziw dla umiejętności młodej gwiazdy reprezentacji Francji. Pogba zrobił sztuczkę fantastycznie, ale wisienki na torcie zabrakło. Myślę tu o założeniu siatki, które spotęgowałoby efektowność wyczynu Paula Pogby 🙂 . Bez charakterystycznej „dziury” również warto obejrzeć trik gwiazdy futbolu. Serdecznie zapraszam.