Piękne gole w meczu Galatasaray vs Arsenal.

Wszystkie w jednym spotkaniu

Mecz Ligi Mistrzów Galatasaray vs Arsenal Londyn stał na bardzo wysokim poziomie, jeśli tylko brać pod uwagę piękne gole. Trzech piłkarzy postarało się żeby trafić do FunFootball 🙂 .

Show we wtorkowy wieczór zaczął Lukas Podolski. Reprezentant Niemiec fantastycznie zmieścił piłkę w krótkim rogu bramki Galatasaray. Teoretycznie można mieć kilka negatywnych uwag do goalkeepera, ale z drugiej strony strzał był niezwykle dokładny. Po prostu zerwał pajęczynę, która musiała wisieć przez dłuższy czas w lewym okienku.

Najładniejszego gola prawdopodobnie tej kolejki Ligi Mistrzów strzelił Aaron Ramsey. Anglik uderzył z pierwszej piłki bombę nie do obrony. Warto również wspomnieć o odległości od bramki, która wynosiła co najmniej 25 metrów. Kolega z zespołu uczcił gola charakterystycznym „czyszczeniem” obuwia.

Wreszcie na deser postanowił przypomnieć o sobie Wesley Sneijder. O tym, że Holender potrafi znakomicie uderzyć przekonaliśmy się nieraz. Dlatego nie dziwi mnie świetnie wykonany rzut wolny przez zawodnika Galatasaray. Nóżka fantastycznie ułożona i coś czuję, że będzie najczęściej lądował w kategorii Gole biorąc pod uwagę wszystkich piłkarzy.

Każdy gol nadaje się do Waszej uwagi, dlatego już teraz obejrzyjcie krótkie skróty z meczu Galatasaray vs Arsenal Londyn w ramach rozgrywek Champions League. Bramka Aarona Ramseya is the best 🙂