Piękny gol piętą Koke.

Wielka kariera

Niby strzał oddany z odległości kilku metrów, ale w niecodzienny sposób. Koke postanowił zabawić się i ulokował piłkę w siatce poprzez uderzenie piętą. Piłkarze Malmo FF mogli tylko przyglądać się poczynaniom Hiszpana. Myślę, że gol śmiało może kandydować do bramki kolejki Ligi Mistrzów.

Najpierw na prawej flance urwał się boczny obrońca Atletico Madryt, który po przebiegnięciu kilkunastu metrów dośrodkował wzdłuż pola karnego. Tam już czyhał Koke wykańczając akcję pięknym golem piętą. Zastanawiam się, czy Hiszpan zaplanował właśnie tego typu strzał, czy po prostu tak wyszło. Druga opcja zdecydowanie bardziej prawdopodobna, ponieważ nie był pewny toru lotu piłki, dopóki Juanfran nie dośrodkował.

Dzisiaj odwiedziłem profil Koke i dowiedziałem się, że piłkarz Atletico ma dopiero 22 lata. Mało biorąc pod uwagę jego sukcesy. Nic dziwnego, że Barcelona interesowała się jego usługami tuż przed obecnym sezonem. Gdybym był trenerem Blaugrany to długo nie zastanawiałbym się nad sprowadzeniem Koke. To już jest piłkarz światowej klasy, a co będzie za kilka lat nikt nie wie. Jedynie domysły mogą snuć wielką karierę.

Jak zwykle możecie obejrzeć gola Koke na górze w meczu Malmo FF vs Atletico Madryt w UEFA Champions League. Miłego oglądania 🙂 (od 0:25)