Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego w Bayernie.

Lewy już strzela dla nowego klubu

Wczoraj odbył się pierwszy sparing Bayernu Monachium w sezonie 2014/15. Jeszcze bez Mistrzów Świata w składzie, ale z Robertem Lewandowskim na czele. Przeciwnikiem był zespół 2 Bundesligi MSV Duisburg. Wynik spotkania po 90 minutach widniał 1:1, a na uwagę zasługuje pierwszy gol Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu. W 62 minucie meczu Robert otrzymał podanie od Rafinhi i z zimną krwią wykorzystał sytuację uderzając obok bezradnego bramkarza. Debiut reprezentanta Polski jak najbardziej udany i pozostaje kwestią czasu kiedy zacznie seryjnie strzelać gole dla swojego nowego klubu. W mojej opinii posiada duże szanse na największą ilość bramek w jednym sezonie, zważywszy na fakt, że obok niego będą biegali Franck Ribery, czy Arjen Robben. Robert Lewandowski z pewnością sprawdzi się w Bayernie Monachium, w końcu wartość 50 milionów euro do czegoś zobowiązuje 🙂 .Zapraszam do obejrzenia pierwszego gola Lewego w sezonie 2014/15.