Reklama Nike z Cristiano Ronaldo.

Zamiana ról

Firma Nike próbuje walczyć z adidasem o rynek piłkarski. Dlatego specjalnie na Euro 2016 specjaliści stworzyli reklamę/film z Cristiano Ronaldo w roli głównej, który jest główną twarzą amerykańskiego giganta.

Muszę przyznać, że dawno reklama nie wywarła na mnie takiego pozytywnego wrażenia i chyba nie tylko na mnie. Już teraz film z udziałem Cristiano Ronaldo obejrzało grubo ponad 43 miliony osób na YT i pewnie wiele więcej przed telewizorami. Firma Nike osiągnęła duży sukces, ale mimo tego tracą rynek piłkarski na rzecz adidasa.

To co wyróżnia ten film to pomysł. Zamiana ról Cristiano Ronaldo z młodym angielskim fanem było strzałem w dziesiątkę. A najciekawsze z mojego punktu widzenia były umiejętności aktorskie gwiazdy Realu Madryt. Ronaldo musiał w pewnym momencie pokazać, że jest słaby w tym co robi od wielu lat (zabawnie kopie się po czole). Jeszcze ciekawsza jest mina Portugalczyka, kiedy okazuje się, że nie jest sobą. Wszystko to sprawia, że cały filmik jest po prostu zajefajny 🙂 .