Show bramkarzy Liechtensteinu.

Dwóch bohaterów

Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu Eliminacji Mistrzostw Europy 2016. Liechtenstein zremisował na własnym stadionie z Czarnogórą 0:0. Za bohaterów meczu z pewnością można uznać Petera Jehle i Cengiza Bicera.

W pierwszej połowie bronił bramki Jehle. Co on wyrabiał? Dwoił i troił się żeby piłka nie znalazła drogi do siatki. Ruszał się jak wąż. Pomimo świetnych sytuacji goście nie pokonali Petera, a trzeba przyznać, że strzały były wymagające. Spisał się, problem w tym, że po 60 minutach spędzonych na boisku musiał opuścić plac gry.

Zmiana wymuszona, ale rezerwowy nie gorzej bronił od poprzednika. Bicer fantastycznie zastąpił Jehle w bramce Liechtensteinu. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jego czyny były bohaterskie. Nie wiem jak to możliwe, że oboje mieli tak zwany dzień konia podczas Eliminacji Euro 2016. Hehe te narkotyki…

Polecam interwencje dwóch bohaterów Liechtensteinu. Na pewno nie będziecie żałowali minuty poświęconej na film 🙂