Świetny występ Yannicka Bolasie.

Dwóch bohaterów

Niespodziewanie FC Liverpool przegrał z Crystal Palace 1:3, a za najlepszego zawodnika spotkania można uznać Yannicka Bolasie. Zagrał świetnie, obrońcy gości drżeli z przerażenia kiedy piłka znajdowała się przy jego stopach.

Strasznie przeszywał defensywę Liverpoolu. Prawdziwą wisienką na torcie okazała się sytuacja z 78 minuty. Wtedy Bolasie wykonał fantastyczny trik piłkarski, po czym podał futbolówkę wprost pod nogi Ledleya. Ten pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Yannick z pewnością będzie nocnym koszmarem piłkarzy FC Liverpool.

W tym meczu Premier League wydarzyło się jeszcze coś naprawdę ciekawego. Otóż Mile Jedinak pięknie przymierzył z rzutu wolnego ustalając wynik spotkania na 3:1 dla Crystal Palace. Strzał fenomenalny, Mignolet mógł tylko przyglądać się jak piłka ląduje przy lewym słupku. Chyba najładniejsza bramka 12 kolejki Ligi Angielskiej.

Co Bolasie robił z defensywą gości można zobaczyć na górze. Polecam Wam również gola Jedinaka. Strzał z rzutu wolnego bardzo ładny, nawet Pirlo byłby pełen szacunku 🙂 (trik 4:53 i gol 5:50)