Walka Skrtela i Diego Costy.

diego costa i martin skrtel liverpool vs chelsea

Norma w Anglii

Premier League uchodzi za najlepszą ligę na świecie. Trudno się z tym nie zgodzić biorąc pod uwagę jacy piłkarze rywalizują. Dzisiaj odbył się jeden z hitów w lidze angielskiej, gdzie Liverpool podejmował Chelsea. Dla fanów wynik jest bardzo dobrze znany, bardziej chciałem zwrócić Waszą uwagę na wyjątkową walkę o każdym metr boiska.

Diego Costa i Martin Skrtel stoczyli sporo pojedynków. Kto wygranym? Myślę, że piłkarz Chelsea, w końcu zdobył gola, a jego zespół wygrał 2:1. Powyższe zdjęcie trochę oddaje brutalność rywalizacji. Nie wiem o czym myślał w tej chwili Costa. Hehe może bawili się w Ciuciubabkę? Tylko dlaczego reprezentant Hiszpanii stał tak blisko Skrtela?

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. Diego Costa chciał zapewne zasłonić oczy, dzięki czemu Skrtel popełniłby błąd korzystny dla Chelsea 🙂 . Całkiem prawdopodobne, choć najwięcej szans daje opcji zwanej „walka o piłkę”. Wygląda dość brutalnie, ale w Premiership nawet sędziowie są elastyczni i pozwalają zawodnikom więcej niż w pozostałych ligach. Na angielskich boiskach takie sceny są normą, więc wcale nie jestem tym zaskoczony. Co wy powiecie na temat zdjęcia 🙂 ?

PS Nie martwcie się, wszyscy wyszli cało z opresji.