Wielbłąd Richarda Zajaca.

błąd richarda zajaca jagiellonia vs podbeskidzie

Śmiech na sali

Podbeskidzie Bielsko-Biała pomimo tragicznej pierwszej połowy miało szansę doprowadzić do wyrównania. Z 0:3 na 2:3 „wyciągnął” Górali były król strzelców Ekstraklasy Robert Demjan. Niestety dla gości cały wysiłek zespołu zmarnował Richard Zajac, który fatalnie zachował się przy czwartej bramce dla Jagiellonii Białystok.

Wyjście bramkarza było całkiem udane, ponieważ przejął podanie kierowane do napastnika gospodarzy. Tylko co Zajac zrobił później to chyba nawet najstarsi górale nie pamiętają podobnego wyczynu. Bramkarz Podbeskidzia chciał uspokoić sytuację i zagrał do… Dzalamidze 🙂 . Nie wiem jak wpadł na genialny plan podarowania bramki Jagiellonii. Hm, a może został przekupiony? Prawdopodobne, ale biorąc pod uwagę jego gafę w meczu przeciwko Lechii Gdańsk to większą rolę przypisuję głupocie niż pieniądzom. Śmiech na sali – tyle wystarczy powiedzieć o tej sytuacji.

Ciekaw jestem co zrobi Leszek Ojrzyński przed kolejnym meczem w Lidze Polskiej. Czy znowu postawi na Słowaka? W obliczu ostatniej gafy osobiście nie dałbym mu następnej szansy, tym bardziej, że to nie jest jego jedyny wybryk w tym sezonie. Niezły ból głowy czeka byłego trenera Korony.

Jeśli chcecie poprawić sobie humor to zapraszam do obejrzenia gafy Richarda Zajaca w meczu z Jagiellonią Białystok 🙂

Polecam film: http://ekstraklasa.tv/bramki/jagiellonia-podbeskidzie-4-2-fatalny-blad-zajaca-i-gol-dzalamidze/xxj5f