Wojciech Pawłowski – wywiad dla Udinese Channel.

Najlepszy wywiad

Nie wiem jak to możliwe, ale przez cztery lata nie wydziałem tego błyskotliwego wywiadu w wykonaniu Wojciecha Pawłowskiego. Dlatego musiałem przypomnieć Wam ten świetny pokaz umiejętności językowych Pawłowskiego 😂.

Przypomnijmy historię bohatera filmu. Wojciech Pawłowski po dobrych występach w barwach Lechii Gdańsk przeszedł do ➡️ Udinese Calcio za 500 tysięcy Euro 💶 (2012). We Włoszech Polski bramkarz musiał poradzić sobie między innymi z pierwszym wywiadem dla klubowej telewizji Udinese Channel. Efekty tego wywiadu możemy obejrzeć na załączonym filmie 🎥.

Pawłowski przebił chyba wszystkich reprezentantów Polski. Jego wywiad doprowadził mnie do łez 😂. Swoją drogą jak to możliwe, że nikt nie sprawdził poziomu angielskiego 🇬🇧 naszego bramkarza? Okazejszyn, This is very very long, solid keeper – to tylko niektóre wyrażenia Pawłowskiego w błyskotliwym wywiadzie.

Od czasu najlepszego wywiadu w historii polskiej piłki nożnej minęło 4,5 roku. W tym czasie Wojciech Pawłowski został wypożyczany kolejno do Latina Calcio, Śląska Wrocław, Bytovii Bytów i Rozwoju Katowice. W lecie 2016 roku Wojtek opuścił Udinese Calcio i z wolnego transferu przeniósł się do ➡️ Górnika Zabrze, w którym gra do dziś.